Randevu Talebinizi Aldık

Sizinle sms ve e-posta yoluyla iletişime geçeceğiz.

success-apple2020-04-28T00:23:09+03:00

Servise gelmeden önce cihazınızdaki bilgilerin yedeklerini almanız, ICloud hesabınıza giriş yaparak “iPhone’umu Bul“ özelliğini kapatmanız ve açılmayan (kullanılamayan) cihazlarda ya da yurt dışı cihazlarında fatura ile birlikte gelmeniz gerekmektedir.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir.

Apple dünyasındaki yeniliklerden
haberdar olun.

Haftanın En İyi iOS Uygulamaları

Bu haftaki makalemizde iOS uygulamaları içerisinde en iyi çıkışı yapan ya da güncellenen uygulamaları ele alacağız. Eğer siz de yeni bir uygulama arayışı içerisindeyseniz, bu liste eminiz çok işinize yarayacak.

Apple Watch Yeni iPhone İle Nasıl Eşleştirilir?

Apple’ın iPhone serisiyle beraber en sık tercih edilen aksesuar ürünü Apple Watch’tır. iPhone’un Apple Watch ile uyumlu bir şekilde çalışması ve saatin sunduğu özellikle Watch serisini oldukça öne çıkarmakta. Apple Watch’ın bu kadar öne çıkmasında özellikleri ve tasarımının haricinde kullanımının da kolay olması oldukça etkili.

iPad Pro Özellikleri Nelerdir?

Teknoloji devi Apple’ın 30 Ekim 2018’de düzenlediği bir etkinlikte tanıttığı ürün olan iPad Pro’nun ileri seviye fonksiyonları ve gelişmiş özellikleri bulunuyor. Bu yazımızda iPad Pro’nun bütün özelliklerini ele almaya çalışacağız.