MACBOOK BAKIMI

Macbook bakımı ile MacBook cihazlarınızın performansını arttırarak daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Düzenli aralıklarla yapılan MacBook bakımı, donanımsal ya da yazılımsal sorunlarla karşılaşma riskini de azaltır. Doğru şekilde yapılan MacBook bakımı ile cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

MacBook bakımının ne zaman yapılacağı cihazınızın kullanım süresine ve sıklığına bağlıdır. Fakat cihazınızda bir performans düşüklüğü fark ederseniz bakımın yapılması gerekir. Bu sorunların ciddi boyuta ulaşmaması için MacBook bakımının düzenli aralıklarla yapılması gerekir.  

Apple MacBook cihazınıza yaptıracağınız bakım esnasında hard disk değişimi, RAM yükseltme ve fan temizliği gibi işlemler yapılır. Bunun yanı sıra MacBook bakımı kapsamında; anakart temizliği ve genel kasa temizliği gibi işlemler gerçekleştirilir. 

MacBook bakımı yapıldıktan sonra cihazınızın performansında bir yükselme meydana gelecektir. 

MacBook cihazlarınızı evde dikkatli bir şekilde temizleyebilirsiniz. MacBook cihazınızı temizlemeden önce bilgisayarı kapatın. Nemli bezle bilgisayarın dış yüzeyini silin. Bilgisayara doğrudan sıvı püskürtmeyin. Bilgisayara zarar verecek spreyler, çözücüler kullanmayın. 

MACBOOK TEKNİK SERVİS

MacBook cihazlar hem teknik olarak hem görsel olarak günlük hayatımızda önemli bir yer edinmektedir. Çeşitli özelliklerle donatılan MacBook cihazlar gün içindeki veya kurumsal hayatımızda ki işleri MacBook bilgisayarla profesyonelce yapabiliriz. Bu kadar kullanışlı olan MacBook bilgisayarlar gün içinde sıkça kullanılması bazen bozulmalara neden oluyor. Peki MacBook bilgisayarlar bozulursa ne yapmalıyız?

İstanbul’da bulunan EFOR servis  iPhone servis ve mac servis konularında çok iyi bir hizmete sahip. Ayrıca İndependent Repair Provider (Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcı) olması nedeniyle teknik serviste kullandığı tüm parçalar APPLE tarafından gönderiliyor. Böylece cihazınızda kullanılan parçaların orijinal olduğundan emin oluyorsunuz. Eğer sizinde iPhone ve mac ile ilgili bir sorununuz var ise zaman kaybetmeden Efor Teknik Servis’le letişime geçebilirsiniz. 

Efor Teknik’te bulunan sertifikalı ve profesyonel ekip, MacBook bilgisayarlar meydana gelen her türlü problemi kısa sürede çözerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. MacBook cihazlarda meydana gelen; sıvı nedenli hatalar, ekran kırılması, ekran çatlaması, şarj sorunu, klavye sorunu, ses sorunu, uygulama hataları, touchpad gibi yazılımsal ve donanımsal sorunlar Efor Teknik’te kısa sürede hızlı bir şekilde çözülmektedi

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirm?