iPhone Ekran Camı Garanti Kapsamına Girer Mi?

iPhone ekran camı garantiye girer mi? sorusu oldukça araştırılmaktadır.
Apple belirli aralıklarla çeşitli telefon modelleri piyasaya sürmektedir. iPhone, oldukça sık kullanılan bir cep telefonu markasıdır. Olası bir dikkatsizlikte veya kazada ekran çatlamaları veya kırılmaları meydana gelir.
iPhone ekran camı garanti kapsamına girer mi sorusuna vereceğimiz yanıt; İPhone ekran camı garanti kapsamına girmez.
Apple, ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması gibi kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı hasar gören telefonları garanti kapsamına almaz.


iPhone Ekran Camı Nasıl Korunur?

Telefonumuzu daha uzun süre kullanmak isteriz. Bu nedenle iPhone ekran camı nasıl korunur diye bir araştırma yapmak istedik. Ekran camı koruyucuları ile iPhone telefonlarımızı olası bir hasardan koruyabiliriz. Fakat iPhone telefonlarımıza taktırdığımız ekran camı koruyucuları garanti kapsamına girmemektedir. Ekran camı koruyucuları, çizilmeye karşı koruma sağlar fakat darbeler sonucu kırılma veya çatlamayı engelleyemez. iPhone orjinal ekranına yapıştırılan kaliteli bir ekran camı koruyucusu orjinal camdan farksızdır. Telefon dokunmatiğinde hiçbir sorunla karşılaşmadan telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat yazının başında da belirttiğimiz gibi kullanıcı kaynaklı hasar gören iPhone telefonlar garanti kapsamına girmemektedir.


iPhone Ekran Camı Değişimi Fiyatı

iPhone telefonlar her ne kadar sağlam bir ekrana sahip olsada bazen hasar görebiliyor. Ekran camında meydana gelen hasarda mutlaka orjinal parça kullanılmalıdır. Orjinal parça ile değiştirilen ekran camı ile iPhone telefonlarınızı ilk aldığınız günkü gibi kullanabilirsiniz. Hasar gören iPhone ekran camı değişim fiyatı modele göre değişmektedir. Orjinal parçalar kullanılarak değiştirilen iPhone ekran camı fiyatı hakkında bilgi almak için Whatsapp numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirm?