iPhone Ekran Camı Fiyatları

Kırılan veya çatlayann iPhone telefon ekran cam fiyatları, iphone telefon modellerine göre değişmektedir. Modellere göre farklılık gösteren ekran cam fiyatlarını aşağıda yer alan tabloda belirttik.
iphone modelleri ekran camı fiyatı için teknik servis veya Apple İndependent Repair Provider (Apple Bağımsız Servis Sağlayıcısı) ile iletişime geçebilirsiniz.
iPhone telefonların ekranları oldukça sağlamdır ve dokunmatik hassasiyetleri son derece başarılıdır. Bütün iPhone modellerinde bir ekran bulunmakta, bir de ekranın üzerinde ön cam bulunmaktadır. Bunlar entegre çalışarak sizin hem dokunmatik şekilde cihazınızı kullanabilmenize hem de videolar seyredebilmenize yardımcı olmaktadır.

iPhone Ekran Camı Garanti Kapsamına Girer Mi?

Apple belirli aralıklarla çeşitli telefon modelleri piyasaya sürmektedir. iPhone, oldukça sık kullanılan bir cep telefonu markasıdır. Olası bir dikkatsizlikte veya kazada ekran çatlamaları veya kırılmaları meydana gelir.
iPhone ekran camı garanti kapsamına girer mi sorusuna vereceğimiz yanıt; iPhone ekran camı garanti kapsamına girmez.
Apple, ekran kırılması, ön cam çatlaması, sıvı teması gibi kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı hasar gören telefonları garanti kapsamına almaz.

Kırılan veya çatlayan iPhone ekran camı nasıl değiştirilir?

iPhone ekranlarının ekranları kırılmalara ve çatlamalara dayanıklı değildir. Bu sebeple iPhone telefonlarda ön camlarda kırılma, çatlama gibi hasarlar sıkça yaşanmaktadır. Efor teknik servis olarak günümüze kadar yüzlerce cam onarımı ve değişimi işlemi yaptığımızı söylemekten büyük gurur duyuyoruz. Peki kırılan veya çatlayan iPhone ekran camı nasıl değiştirilir?
iPhone telefonlarında ön cam kırıldığında ekran ve ön cam makineler yardımıyla birbirinden ayrılır. Yeni cam, makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırılır. Efor Teknik’te ön cam değişimi için gelen iPhone telefonlara uzman ekip tarafından orjinal parçalar kullanılarak hizmet sağlanır.

iPhone Ekran Camı Değişimi Uzun Sürer Mi?

iPhone ekran değişimi süresi yaklaşık 3 saat sürmektedir. Ekran camı değişiminde kullanılan malzemeler orjinaldir. Büyük bir dikkatle değiştirilen iPhone ekran camınız kısa sürede size teslim edilir.

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirm?