iPhone 14 Ekran Değişimi

Apple yakın tarihte iPhone 14’ü piyasaya sunacağını duyurdu. Henüz özellikleri hakkında net bir bilgi olmayan iPhone 14 ekran değişimi kullanıcılar tarafından heyecanla bekleniyor. Peki ‘iPhone 14 ekran değişimi nasıl gerçekleşir, garantisi bozulur mu, fiyatı ne kadar?’ iPhone 14 hakkında bütün merak edilenleri sizlerle paylaştık. 

 

iPhone 14 ekran değişimi fiyatı ne kadar?

 

En büyük sorunlardan biri haline gelen ekran değişimi, oldukça araştırılmaktadır. Peki iPhone 14 ekran değişimi ne kadardır?

Orjinal parça kullanılarak değiştirilen iPhone 14 ekranlarının fiyatını merak ediyorsanız bizimle iletişime geçin.

 

iPhone 14 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

 

iPhone 14 ekran değişimi, telefonunuza ait özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleşmektedir. Herhangi bir sıfırlama işlemi yapılmadığı için verilerinizde herhangi bir kayıp yaşanmaz.

iPhone 14’te, dokunmatik alan, ön cam, iç ekran değişimi yapılır ve değişimde kullanılan parçalar tamamen orjinaldir. Telefonda ekran değişimi yapıldıktan sonra dokunmatik hız, ekran çözünürlüğü gibi herhangi bir özellikte değişim yaşanmamaktadır. 

iPhone 14 ekran değişimi tamamlandıktan sonra çalışanlarımız tarafından gerekli kontroller yapılarak telefon size teslim edilir. 

 

iPhone 14 Ekran Değişimi Sonrası Garanti Bozulur mu?

 

Telefonunuzun ekranında meydana gelen kırılma veya çatlama kullanıcı hatasına bağlı olarak gerçekleştiyse garanti süreniz devam etse dahi garantiden yararlanamazsınız. iPhone 14 ekranınızı onarmak istiyorsanız bu konuda uzman Apple yetkili servis ve Apple Bağımsız Onarım Sağlayıcısı teknik servislerle iletişime geçebilirsiniz.

 

iPhone 14 Ekran Değişimi Süresi Ne Kadar Sürer?

 

Yoğunluğa göre ekran değişim süresi değişmektedir. Genellikle olarak aynı gün içinde ekran onarılıp müşteriye teslim edilir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

YouTube kanalımıza abone olarak Apple ürünlerinin bakım ve onarım videolarını izleyebilirsiniz. 

İnstagram adresimizi takip ederek Apple ürünlerinden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. https://www.instagram.com/eforteknikcom/

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirm?