iPhone 13 Pro ve iPhone 14 Karşılaştırması

iPhone 14 merakla bekleniyor. Teknoloji dünyasına yön veren markalardan biri olan Apple, iPhone’un her yeni modelinde kullanıcılara sunduğu özellikler kullanıcıları iPhone telefonlara hayran bırakmaktadır. iPhone 13 Prodan sonra iPhone 14’ün çıkış tarihi heyecanla bekleniyor. Durum böyle olunca kullanıcılar iPhone 13 Pro ile iPhone 14’ü karşılaştırmaya başladılar. Bu yazımızda sizler için iPhone 13 Pro ve iPhone 14 karşılaştırması yapacağız.

 

iPhone 14 Özellikleri

Apple resmi sitesinde iPhone 14’ü sonbaharda piyasaya sunacağını duyurdu. iPhone 14 hakkında henüz net bilgi olmasa da iPhone 13 Pro özelliklerinin üzerinde olacağını düşünüyoruz.

Milyonlarca Apple kullanıcısı, iPhone’un yeni modellerini yakından takip ediyor. Çıkardığı her modelde yeni özellikleri ile ürünlerini geliştiren Apple’ın son çıkaracağı model olan iPhone 14 kullanıcılarda beklenti oluşturuyor.

iPhone 13 Pro’da yer alan dört kamerası geniş kamera özelliği loş ışıklarda bile profesyonel fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlıyor.

iPhone 14 modelinin iPhone 13 modeline benzer özelliklere sahip olabilir. Kamera dizilimi gibi özelliklerde ise farklılık olacaktır.

Apple tüm iPhone modellerinde çentikli tasarım kullanıyordu. iPhone 14 modelinde ise yine çentik tasarım mı yoksa farklı bir tasarım mı kullanacağını henüz açıklanmadı.

Teknoloji de öncü olan Apple, bakalım iPhone 14’e nasıl özelliklerle kullanıcılarına sunacak.

iPhone 14 Ne Zaman Çıkacak?

Her yıl olduğu gibi yeni modeli heyecanla beklenen iPhone, son serisi olan iPhone 14’ü kesin olmamakla birlikte Eylül veya Ekim ayları arasında tanıtması bekleniyor.

iPhone 14’ün fiyatı henüz belli değildir. Fakat döviz kurlarında meydana gelen dalgalanmalar sebebiyle iPhone 14’ün fiyatı İphone 13 Pro modelinden fiyatından yüksek olması bekleniyor.

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirm?