Haftanın En İyi 6 iOS Uygulamaları

ios-uygulamalari

Bu haftaki makalemizde iOS uygulamaları içerisinde en iyi çıkışı yapan ya da güncellenen uygulamaları ele alacağız. Eğer siz de yeni bir uygulama arayışı içerisindeyseniz, bu liste eminiz çok işinize yarayacak. İşte listemize girmeye hak kazanan birbirinden güzel 6 iOSuygulaması

PicsArt: Fotoğrafçılık Uygulaması

PicsArt-ef

En popüler fotoğrafçılık uygulamalarından biri olan PicsArt, kullanımı ve çeşitliliği konusunda kullanıcıları oldukça memnun eden bir program. PicsArt’da filtre, efekt, etiket gibi seçeneklere ulaşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde fotoğrafların üzerine yazı ekleyebilir, fotoğraflarınızı üst üste koyabilir, farklı fon renkleri kullanabilir ve emojiler ekleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde yüz düzeltme ve kırmızı noktaları giderme gibi seçeneklerde bulunuyor.

kitUP: Sesli Kitap Özetleri

kitUP-ef

kitUP Sesli Kitap Özetleri uygulaması, kitap özetlerini okuma ve dinleyebilme özelliğini size sunuyor. kitUP, dünyaya damgasını vurmuş olan yüzlerce kitabın en vurgulayıcı noktalarını sadece 15 dakika içerisinde okuyabilmenize ya da dinlebilmenize yardımcı oluyor. Uygulama ayrıca kullanıcılara 3 gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilme imkanı da tanıyor. Ardından uygulamayı kullanmak isteyen kullanıcılara aylık ve yıllık olmak üzere ödeme imkanı sunuyor. Uygulama içerisinde daha çok bilim, kişisel gelişim, işletme, psikoloji gibi daha teknik konuları içerisinde barındıran kitapların özetleri yer alıyor.

 

Storytel: Sesli KitaplarStorytel ef

Storytel içerisinde yüzlerce kitap bulunan sesli kitap uygulamasıdır. Uygulama içerisinde yer alan sesli kitapları internet bağlantınız sayesinde dinleyebilir veya telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde sesli kitabın yanı sıra e-kitapta bulunmaktadır. Ayrıca Storytel uygulaması kullanıcılarına 14 gün boyunca ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Sonrasında her ay uygulamaya ödeme yapılması gerekmektedir. Aylık abonelik ücreti 29 TL’dir.

MyFitnessPal: Diyet UylamasıMyFitnessPal ef 1

MyFitnessPal en çok kullanılan diyet uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama kişiye özel diyet uygulaması yapabilmektedir. Uygulamanın içerisinde boyunuzu, kilonuzu, yaşınızı ve olmak istediğiniz kiloyu belirliyorsunuz. Ardından içeride bulunan MyFitnessPal yazılımı size özel haftalık bir program hazırlıyor ve vücudunuzun her gün ne kadar kalori alabileceğini ve vücudunuz için en uygun olan gıdaları size belirtiyor. Ayrıca uygulama kullanıcılara dil seçeneklerinde Türkçe destek sunarken, 1 ay boyunca da ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor.

Amazon Prime Video: Video İzlemeAmazon Prime Video ef

Amazon Prime Video, popüler tv ve film şovlarının içerisinde bulunduğu video izleme platformudur. Amazon Prime Video uygulaması içerisinde sınırsız dizi ve filmi barındırır. Ayrıca kullanıcılara 1 hafta boyunca ücretsiz deneme sürümü imkanı tanır. Sonrasında da aylık olarak 24,99 TL ücret talep eder. Amazon Prime Video kullanıcılarına tıpkı Netflix gibi 1,2,4 olmak üzere ekran desteği sunar.

Enlight Pixaloop: Foto DüzenlemeEnlight Pixaloop ef

Enlight Pixaloop uygulaması ile fotoğraflarınızın düzenleme işlemini gerçekleştirebilir, fotoğraflarınıza animasyonlar ekleyebilir ve hareketli bir hale getirebilirsiniz. Uygulama ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Fakat ücretsiz bir şekilde kullanıldığında bütün özelliklerinden faydalanılamıyor. Uygulama içerisindeki satın alım işlemleri ise 21,99 TL’den başlarken 399 TL’ye kadar uzanıyor.